RESTAURACJA

Serdecznie Państwa Zapraszamy!

Wyśmienita kuchnia, nastrojowe wnętrza, domowy klimat i przyjazna obsługa – to tylko niektóre z określeń charakteryzujące naszą restaurację. Każdy smakosz może być pewien, że dopieści tutaj swoje podniebienie, bo kto raz skosztuje naszych specjałów, na pewno odwiedzi nas ponownie.

Duszony karczek z dzika, domowe ruskie pierogi z podsmażaną cebulką, krem chrzanowy, pasztet z gęsich wątróbek – te i wiele innych przysmaków odnajdziecie Państwo w Restauracji Tatiana. Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej z akcentami kuchni europejskiej, pełne niezwykłych smaków i zapachów. Każdy odwiedzający opuści naszą restaurację uśmiechnięty i pełen pozytywnych doznań kulinarnych.

Nasze specjały przygotowywane są pieczołowicie, z niezwykłą starannością i oczywiście z sercem. Wkładamy wiele wysiłku i trudu, aby mogli Państwo czuć się u nas wyjątkowo i ponadprzeciętnie. Podczas przygotowywania potraw używamy tylko i wyłącznie świeżych, sezonowych składników, co pozwala na rozkoszowanie się szerokim wachlarzem naszych kulinarnych możliwości. Wykwalifikowana kadra i niezrównany Szef Kuchni zadbają, aby Państwa gusta smakowe zostały należycie zaspokojone. Dania serwowane przez nas przygotowujemy codziennie na bieżąco, co może nieco wydłużyć czas oczekiwania, jednakże koniec końców warto jest uzbroić się w chwilkę cierpliwości, ażeby uchwycić przyjemny aromat i niesamowity smak tradycyjnych dań kuchni polskiej z akcentami kuchni europejskiej oraz docenić kunszt ich przyrządzania.

Domowy i sielski wystrój wnętrz sprawiają, że Restauracja Tatiana jest doskonałym miejscem na spotkania w mniejszym, bądź większym gronie rodzinnym w obiadowej porze. To także dogodne miejsce na zorganizowanie imprez okolicznościowych. Również zakochani znajdą u nas cos dla siebie – nastrojowość i magiczna aura pozwolą na spędzenie romantycznych chwil podczas uczty smaków zwieńczonej płomieniami świec. Nasz lokal idealnie nadaje się także do prowadzenia spotkań biznesowych. 

0Urok tego miejsca oraz jego walory smakowe na pewno nie pozostawią Państwa obojętnymi. Mamy nadzieję, że Restauracja Tatiana pozostanie na długo w Państwa pamięci i stanie się obowiązkowych miejscem, które będziecie Państwo odwiedzać z ochotą. Obiecujemy, że kto raz zasmakuje w naszych specjałach, ten nie będzie żałował i wróci do nas na kolejne , jakże miłe spotkanie z wykwintną sztuką kulinarną.

podpis

Skontaktuj się z nami!

Restauracja Tatiana
ul. Staromiejska 5
40-013 Katowice

rezerwacje:
+48 32 203 74 13
manager:
+48 602 499 830
+48 662 146 919

kontakt@restauracjatatiana.pl
www.restauracjatatiana.pl

Znajdź nas na mapie

Znajdź nas na Facebook